“Краще здохнути тут, ніж в Україні”: зірка серіалу “Школа” Ліза Василенко проміняла Київ на Москву

Акторка та модель Ліза Василенко різко висловилася про свою Батьківщину. Зокрема, вона зазначила, що “краще здохнути в Росії, ніж в Україні”, тому додому повертатися не збирається. Водночас юна зірка кіно вважає, що “Москва та Київ – це небо та земля”.

Василенко дала свій коментар ютуб-каналу “Пушка”. Найрезонансніші витяги з цього інтерв’ю опублікував офіцер ЗСУ і блогер Анатолій Штефан, передає 24 канал.

Акторка народилася в Дніпрі, але нещодавно переїхала до Москви. В Україні вона здобула популярність завдяки ролі Лоли у серіалі “Школа”.

“Мабуть, моєю крайньою точкою був Київ. Але, коли я потрапила до Москви, то зрозуміла, що це, звісно, небо та земля… В Україні я все взяла в плані медіа, але мені стало тісно, і я захотіла більшого. В Україні немає що робити, а там – багато можливостей”, – наголосила дівчина.

Коментуючи переїзд до Росії, Василенко також пригадала критику з боку своєї української аудиторії. Ті закидали у бік її патріотизму.

“Казали типу: проміняла країну, ля-ля-ля. Але я ніяк на це не реагую. Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Судити про людину за її національністю, за те, куди людина поїхала. Ну поїхала б я до Америки – мене б не хейтили тоді!?” – зауважила зірка кіно.

Водночас вона наголосила, що її критикують “тільки тому, що Україна з Росією сру*ься, і чомусь приплітають до цього інших людей, що не мають до конфлікту жодного стосунку”.

“Це не нормально, якщо люди вже так реагують – то це край. Навіть вже не має сенсу спілкуватися”, – робить висновок акторка.

Крім того, Василенко розповіла, що у 2021 році дуже багато людей переїхало до Росії. Вона не бачить нічого поганого в цьому. Адже “це круто” та платять там більше.

Водночас дівчина докладно розповіла, що в Москві їй довелося пережити важкий період, і вона стала жертвою ґвалтівника. Але на завершення видала: “Якщо трапляється якась хр*нь, я завжди думаю про те, що краще здохнути тут, ніж в Україні”.