“Користувались одним комп’ютером”: Арахамія розповів цікаву деталь про правки до “антиколомойського” закону

Голова фракції президентської партії “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що правки до “антиколомойського” закону вносились з одного комп’ютера.

У коментарі журналістам він також заявив, що правки депутата Антона Полякова, якого виключили з фракції, були продиктовані “комерційною пропозицією”, тоді як поправки “слуг народу” – це їхня ідеологічна позиція.

“У нас фракція… Це ідеологічні люди. Я бачу, що Поляков… Це комерційна пропозиція запрацювала, тому що він позафракційний, а у нас люди на ідеологічній основі ці правки подавали… По якій ідеології, ви їх спитайте краще. Я поважаю всіх депутатів в нашій фракції, ось… І ось, треба їх спитати, на яку ідеологію вони базувались, коли подавали таку кількість правок… Єдине, що я можу сказати, що виглядає так, що комп’ютер, на якому всі правки робились, – один… Ні на що не натякаю. Просто є комп’ютер, який залишає – як айтішник вам кажу – файл, на якому є помітка. Помітка там одна. Депутати різні, а комп’ютер один. Ну, це можливо, тому що зараз скрутні часи, і у людей нема комп’ютеру, тому вони можуть користуватись десь в коворкінгу одним комп’ютером”, – сказав Арахамія.