“Корупція у бюджетній сфері”: Зеленський доручив силовикам взятися за одного з олігархів

Правоохоронці повинні перевірити бізнес олігарха Юрія Косюка.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на Національній раді з питань антикорупційної політики у четвер передає Gazeta.ua.

“Корупція у бюджетній сфері. Протягом 17-18 років на одному з найбільших, ви, у принципі, цю всю статистику знаєте, агрохолдингів України “Миронівському хлібопродукті” із державного бюджету виділено майже 2,5 мільярди гривень… дотації. Ну так це називається.

Насправді, він (агрохолдинг) не потребує державної підтримки, бо має надприбутки. І ви це знаєте. Щорічно виплачувалися величезні дивіденди своїм акціонерам.

До речі, я хотів би звернутися до наших правоохоронних органів, антикорупційних органів. А давайте перевіримо, якщо ми можемо, суму цієї бюджетної допомоги і суму дивідендів. І порівняємо. А може, однакові цифри отримаємо. Дуже цікава статистика”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, що Юрій Косюк був позаштатним радником президента Петра Порошенка. Цьогоріч американський діловий журнал Forbes нарахував в Україні 7 доларових мільярдерів. Серед них – Косюк. Його статки оцінили у $1,4 млрд.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.