Кондратюк: “Ну це вже бл* взагалі!”. Фірташ зі статками 792 млн $ просить скинутись на адвокатів, віскі та нову спідню білизну”

Дмитро Фірташ – власник Київоблгазу – (статки 792 млн $$$ за оцінкою журналу НВ) бідує (чи капризує?) у своєму віденському кримінальному безвиїзді. Просить скинутись на адвокатів, віскі та нову спідню білизну.

Хочу відмовити йому в його проханні. Бо, як в анекдоті – “ну це вже бл… воопше!”. Я вже писав у фб, що ми з червня 2016 року НЕ КОРИСТУЄМОСЬ газом для опалення будинку. З багатьох причин. І у мене питання до дядь та тьоть Фірташа з Київоблгазу: а якого біса я маю платити за транспортування газу, якщо я його не використовую??? Кому ви його “транспортуєте/постачаєте” в моєму будинку?

І хрін би з тим, що ви б, поганці, крали у мене такими платіжками по 1,94 грн за місяць. Але ж, трясця вашій конторі, ваш апетит збільшився! Вам тепер хочеться на шару з мене аж 45,53 грн в місяць! Дулю вам, а не грошей!!!

Навчіться заробляти гроші працею, а не грабуванням!

Додатково повідомляю: 1) труби для підведення газу від магістралі та роботу по підключенню ми сплатили за власний кошт десь років 12 тому. Ніяка державна газова установа нам не допомагала 2) ви мені вже пару років винні 1882 грн переплати за газ! Поверніть! (по телефону хтось з ваших сказав: “НЕМАЄ механізму повернення коштів, тільки за умови використання газу на цю суму”).

Ігор Кондратюк