Колишній глава МЗС України Клімкін знайшов нову роботу: подробиці

Колишній голова МЗС працевлаштувався в Українському інституті майбутнього. Він керуватиме Програмою європейських, регіональних і російських досліджень.

Екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін отримав нову посаду в Українському інституті майбутнього. Про це йдеться на сайті організації передає Корреспондент.

“До команди Українського інституту майбутнього (UIF) приєднався український політик, дипломат, а також міністр закордонних справ України 2014 – 2019 рр. Павло Клімкін”, – йдеться в повідомленні.

Він керуватиме Програмою європейських, регіональних і російських досліджень, яку UIF вводить з січня цього року.

Метою цієї програми буде системне моделювання викликів, що стоять перед Україною у сферах безпеки і зовнішньої політики, підготовка сценаріїв і стратегічних рекомендацій з менеджменту існуючих і потенційних ризиків для політичних і ділових кіл. Напрями досліджень – протидія агресії РФ проти України, Чорноморська безпека, позиціонування України в регіоні Центральної і Східної Європи і комплексна інтеграція в європейський і трансатлантичний простір.

Нагадаємо, депутати кілька разів голосували за відставку Клімкіна. Спочатку Верховна Рада провалила відставку Клімкіна. Парламент не підтримав постанову Зеленського про звільнення Клімкіна. Хоча міністр раніше написав заяву на відставку.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.