Кінець світу: в NASA розкрили правду про ”планету-вбивцю” Нібіру

У NASA виключили можливість існування так званої “планети-вбивці” Нібіру (також називають Планета X або Планета 9. — Ред.), бо вчені з усього світу контролюють ситуацію і прораховують усі реальні загрози.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL розповів заступник директора космічного центру ім. Ліндона Джонсона NASA у Х’юстоні Майкл Хесс. Він зазначив, що у Всесвіті дійсно безліч невивчених об’єктів, тому спостереження — один із основних напрямків роботи.

“Планета X вигадана людьми, але є реальні об’єкти, і ми оцінюємо їхній потенціал. Ризик реально існує. Тому NASA підключає нові телескопи і країни-партнери, які шукають і вивчають різні загрози”, — заявив Хесс.

За його словами, історія з Нібіру — всього лише частина теорії конспірологів. “Люди просто реагують на те, що вони читають в інтернеті. Якщо говорити серйозно, NASA контролює ситуацію, щоб переконатися — Землі не загрожують астероїди або інші небесні тіла.

Якщо подібний об’єкт буде виявлено, людство зможе вжити заходів. Ну, ви напевно бачили голлівудські фільми з подібним сценарієм”, — підсумував експерт.

Раніше повідомлялось про погодні аномалії, які загрожують Землі. Температура на Землі невблаганно підвищується і через 50-100 років клімат у Стокгольмі буде таким самим, як у Парижі. Про аномалії попередила директор центру кліматичних досліджень у Сінгапурі, професор Ерланд Шеллен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *