Кінець російської космонавтики: Корабель Crew Dragon успішно зістикувався з МКС – вражаюче відео

Запущений в перший політ космічний корабель нового покоління Crew Dragon американської компанії SpaceX успішно пристикувався до МКС, повідомляє Корреспондент.

Новітній американський космічний корабель багаторазового використання Crew Dragon приватної компанії SpaceX успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС). Про це в неділю, 3 березня, повідомляє Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА).

Стикування велося в повністю автоматичному режимі.

Читайте також: В Україні розглядають можливість будівництва власного космодрому: названо місце будівництва

У NASA зазначають, що це перший космічний корабель, побудований і керований приватною комерційною компанією, який пристикувався до МКС. Корабель проведе на орбіті близько тижня, після чого відправиться назад на Землю.

Що цікаво, на борту Crew Dragon в капсулі для астронавтів перебував спеціально поміщений і одягнений в скафандр манекен. Засновник SpaceX Ілон Маск назвав його на честь Ріплі, головного персонажу у культовому фантастичному фільмі “Чужий”. Спеціально встановлені на Ріплі датчики дозволять вченим виміряти навантаження, які чекають майбутніх астронавтів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.