“Хвороба змінила його до невпізнання”: Філарет дав розгромне інтерв’ю про Томос пропагандистам з Росії

“Коли я вийду з ПЦУ, то у Єпіфанія відберуть Томос, він буде ніким, а я – буду Патріархом”, – сказав Філарет

Патріарх Філарет дав інтерв’ю російським пропагандистам з “Росія 24” і виступив проти Томосу і Православної церкви України. Про це повідомив в Facebook архієпископ ПЦУ Євстратій Зоря передає Liga.net.

Зоря нагадав, що рівно півроку тому Томос був вручений митрополиту Епіфанію і прибув в Україну і тоді разом з усіма патріарх Філарет дякував вселенському патріарху і президенту Порошенку.

“Хвороба змінила його до невпізнання. Зовні начебто все залишилося звичним. Але я не можу собі навіть уявити, щоб НАШ патріарх давав інтерв’ю кремлівським пропагандистам, знаючи, для чого воно їм потрібно – щоб далі руйнувати Україну. Хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти Томосу. “Коли я вийду з ПЦУ, то у Єпіфанія відберуть томос, він буде ніким, а я – буду Патріархом”, – це міг сказати якийсь інший чоловік, але не НАШ Патріарх “, – написав Зоря.

У ПЦУ вважають, що, користуючись хворобою патріарха, Москва принижує і знищує його, а він не здатний зрозуміти цього. Архієпископ Зоря закликав молитися за здоров’я Філарета.

24 червня Синод Православної церкви України ухвалив передати Київську єпархію, включаючи всі парафії та монастирі Києва, які перебували в складі УПЦ КП (під керівництвом Філарета), в безпосереднє підпорядкування предстоятелю ПЦУ Епіфанію .

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.