“Как ви за*б*лі, пачіму нє на бєтєрах, пєрєсядьтє на тралєйбус”: в Маріуполі кондукторка автобуса облаяла військових ЗСУ, учасників бойових дій на Донбасі

Алярм. Сьогодні один з моїх побратимів, який з 15 року захищає Україну, приїхав в частину не в гуморі.
-Сєпари, – каже. – Скрізь сєпари.

Ситуація наступна. 136 автобус, Маріуполь, ранок. Входять військові, по формі, звісно ж, дістають УБД, для пільгового проїзду. Кондукторка починає лаятись, на весь автобус, “как ви заєб*лі, пачіму нє на бєтєрах, пєрєсядьтє на тралєйбус”.

Присутня ціла купа людей в цивільному мовчить. Мовчать і військові. Я, зазвичай, кажу що всіку по їб*лу, і в повітрі провисає тиша. Жінка продовжує щось верещати про “вубівц, Дамбас і свабоду”.

Такі, як вона – най працюють на дєнєєр. Чому це одоробло займає робоче місце?

Шановна спільното. Я не хочу тихо-мирного звільнення цієї пані, яка неодноразово поносила і продовжує поносити військових України. Я хочу, щоб цю ситуацію прокоментував мер міста, голова транспортної комісії. Я вимагаю, щоб була проведена виховна бесіда з усіма працівниками міськтранспорту.

Не буде зайвим вибачитись перед людиною, яка пройшла багацько, і багацько втратила, поки вона мріяла про вільний від українців Дамбас. В противному випадку, військовим доведеться оборонятись та захищати своїх побратимів.

Нащо це звільненому, тихому, українському Маріуполю?

Прошу, репост, будь ласка.

Сергій Гнезділов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.