Кабміну відмовили в підвищенні цін на газ для українців: що це значить

Державна регуляторна служба не погодила проект постанови Кабінету міністрів про поетапне підвищення ціни на газ для населення з 1 листопада, пише Антикор.

Відповідний документ опублікований на сайті служби від 26 жовтня. Згідно з ним, даний проект (тільки в іншій редакції) вже розглядався, і був узгоджений 10 серпня.

Однак після повторного розгляду з’ясувалося, що запропонований проект відрізняється від того, який був отриманий службою 18 жовтня і незабаром прийнятий Кабміном.

“У представлених на узгодження документах відсутній аналіз регуляторного впливу, який буде надавати регуляторний акт на ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, а також обґрунтування відповідності проекту принципам регуляторної політики”, – сказано в повідомленні.

У службі підкреслили, що нова редакція документа не відповідає досягнутим домовленостям між учасниками ринку природного газу. Більш того, було виявлено невідповідність окремих норм проекту чинному законодавству.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *