Його потрібно вгамувати: Зеленський – про справу Коломойського і Привату

Президент вважає, що для вирішення питання з ПриватБанком необхідно залучати незалежних міжнародних експертів.

Президент Володимир Зеленський під час прес-марафону заявив, що в справі ПриватБанку відправними точками повинні бути національні інтереси України.

“Ні, не говорили (з Ігорем Коломойським про ПриватБанк – ред.). А що я можу говорити? Він знає мою позицію по ПриватБанку, вона державна – я буду захищати Україну. Він це прекрасно знає”, – розповів Зеленський.

Відповідаючи на питання, чи не вважає він, що Коломойського “потрібно якось вгамувати”, Зеленський погодився: “Вважаю”.

Однак, за словами президента, коли він захотів продемонструвати, що запросив на зустріч олігархів , щоб проговорити з ними всі “червоні лінії”, на фото з Коломойським відреагували негативно.

“Самі ж міжнародні експерти і наше суспільство і ЗМІ – що почалося? Всі говорили: ааа, зрозуміло, почали домовлятися, почали вирішувати. Ну раз так не можна, шановне товариство, тоді все в суд”, – сказав президент.

Зеленський додав, що в Україні є проблема з прийняттям чесних рішень в судах. Однак впливу на судову систему він як президент надавати не може.

“Я запитав (у представників МВФ ред.), Ви бачите так, щоб я вплинув на цю ситуацію, вплинув на суд? Вони сказали: ні, ми розуміємо, що ви не можете це зробити”, – пояснив Зеленський.

У такій ситуації, вважає Зеленський, проблему необхідно вирішувати за допомогою переговорів, в яких будуть брати участь міжнародні експерти.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.