Інтригу розкрито: Зеленський розповів, чи тиснув руку Путіну в Парижі

Президент Володимир Зеленський під час “нормандського саміту”, який відбувся 9 грудня у Парижі, потис руку російському колезі Володимиру Путіну.

Про це сказав президент в ефірі ток-шоу “Право на владу” на каналі “1+1”, відповідаючи на питання ведучої передає ТСН.

“Так. А як можна по-іншому зустрічатися на найвищому рівні? Як можна без цього розпочинати діалог, про щось домовлятися? А найголовніше – вирішувати питання? Мені здається, що в цілому ми багато чого вирішили, а результат цих рішень ми побчимо вже до кінця року”, – сказав президент.

Він також розповів історію. За його словами, під час першого телефонного дзвінка до Путіна його команда і він мали одне завдання – повернути полонених моряків і бранців. Один із членів команди президента запитав, чи буду я вітатися з ним.

“А як по-іншому? Я повинен подзвонити і сказати: “Эй, возвращай моряков”. Тобто, якщо ми хочемо, а ми дійсно хочемо припинити війну, ми повинні розмовляти. Якщо завтра нам повернуть нашу землю, наш тимчасово окупований Донбас, то я можу ще десять разів потиснти руку. А якщо нам повернуть Крим, я його повенруть, то готорий сто разів це зробити”, – сказав Зеленський.

За його словами, він готовий на такі речі заради результату.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це – перший “нормандський саміт” з осені 2016 року.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.