Інавгурація Зеленського: комітет Ради прийняв остаточне рішення

Регламентний комітет Верховної Ради проголосував за розгляд парламентом семи проектів постанов про дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського.

Відповідне рішення ухвалили одноголосно народні депутати на засіданні комітету в середу, 15 травня передає Обозреватель.

“Жодна з постанов не має таких недоліків, які б унеможливили розгляд у Верховній Раді”, — заявив перший заступник голови комітету Павло Пинзеник. Так, комітет надав висновки до проектів постанов про призначення дати інавгурації.

Пинзеник підкреслив, що комітет уповноважений давати висновок щодо дотримання вимог регламенту під час оформлення та реєстрації ініціатив, а не щодо їхньої суті.

Відповідно, Верховна Рада має розглянути проекти постанов, три з яких пропонують провести інавгурацію 19 травня. Інші ініціативи передбачають приведення Зеленського до присяги 17 травня, 20 травня, 26 травня і 27 травня.

На засіданні перший заступник голови комітету також повідомив, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій доручив розглянути лист, який йому направив Зеленський.

У листі новообраний президент пропонує 19 травня провести урочисте засідання парламенту для його інавгурації.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.