Ігуменя УПЦ МП погрожує самогубством у випадку надання Томосу

Настоятелька Одеського Свято-Михайлівського жіночого монастиря, голова Синодальної комісії УПЦ МП «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик) заявила, що духовенство і віруючі Московського Патріархату самі не підуть з Києво-Печерської, Почаївської та Святогірської лавр, а винести їх можуть лише в гробах.

Про це пише неофіційний рупор УПЦ МП так звана “Спілка православних журналістів”, автори якої часто стають свідками різноманітних “чудес”.- інформує BITVAZAUROZAY

«Знаючи настрій кожного з нас, ченців-насельників Києво-Печерської лаври та священноначалія, з Почаївської, Святогірської та Києво-Печерської лавр нас можна винести тільки в гробах, самі ми не підемо, наші святині ми будемо захищати до останнього подиху», – заявила ігуменя.

Як повідомляє “Релігійна правда”, відома ігуменя Серафима (Шевчик) літала до Москви напередодні виборів президента Росії. Відповідну інформацію розмістив у мережі Facebook користувач Сергій Стерненко. Він заявив, що фото візитів до РФ відомої монахині УПЦ МП  публікує вже не вперше.

Крім цього, раніше блогер Сергій Горицвіт писав як одеська ігуменя Серафима возила українських дітей на поклін Гундяєву.

“Важко собі навіть уявити, що в наші дні можливо влаштувати поїздку будь-якої української делегації у столицю країни-агресора, яка проливає кров наших людей на Донбасі. Але такі міркування чомусь не спали на думку організаторам так званого “паломництва” в Москву і Санкт-Петербург, які повезли туди юних учасників творчих колективів, а 3 листопада навіть взяли участь у “трапезі” патріарха РПЦ Кирила (Гундяєва)”, – пише блогер.

“Влаштувала цю “паломницьку” поїздку групи дітей колишня депутатка Одеської міськради, настоятельниця Свято-Архангело-Михайловського жіночого монастиря і керівник синодального відділу УПЦ МП «Церква і культура» ігуменя Серафима (Надія Шевчик). Неповнолітні громадяни України з Кривого Рогу, Києва та Запоріжжя разом з учасниками ансамблю народного танцю «Горицвiт» постали в національних костюмах перед Гундяєвим, який цілком підтримує агресію Росії проти України. Вони піднесли керівникові релігійної організації картину із зображенням українських церков, виконали українські пісні й танці”, – додає він.

“Екскурсія ансамблю “Горицвіт” у Росію закінчилася скандалом. Матері загиблих солдатів, волонтери і бійці звинувачують у соціальних мережах керівників колективу і владу Кривого Рогу в колабораціонізмі. Директор палацу культури і керівники ансамблю «Горицвіт» тепер заявляють, що вони ні сном ні духом не знали, що колектив поїхав у “паломництво”. А в міськраді й Криворізькій єпархії ситуацію й зовсім не коментують. Водночас розповсюджуються чутки, що юні криворіжани розважали московського патріарха піснями і танцями за рахунок коштів батьків і поїздка відбулася з їхньої ініціативи”, – пише Горицвіт.

У свою чергу Кирило пообіцяв дітям приїхати до України і лукаво зазначив, що він поза політикою. Хоч всі пам’ятають, як він всіляко підтримував Віктора Януковича та ідею об’єднання Русі, до якої він відносить Україну, Росію та Білорусь. І нині цей проповідник “руского міра” благословляє путінський режим на подальші злочини. Ставлячи в один ряд “наш народ, Отечество и историческую Русь” і закликаючи до збереження повної єдності між ними, патріарх Кирило твердить, що під “отечеством” він розуміє так звану “историческую Русь”. Тобто він фактично заперечує саме існування українського та білоруського народів, як і їхнє право на власну державність. Слідом за Путіним Гундяєв називає нинішні події в Україні громадянською війною і закликає Бога, щоб він переконав світ, у тому, що Росія не становить ані воєнної, ані взагалі ніякої загрози людям. У відповідь на таку брехливу позицію Кирила українські патріоти кожен його візит зустрічають акціями протесту, які проходять під гаслом “Геть московського попа!”, – закінчує блогер.

13 Comments on “Ігуменя УПЦ МП погрожує самогубством у випадку надання Томосу”

  1. шоб ти здохла istota/ Я впевнений, що ти не будеш мати дітей. Бо сам Боже не допустить того

  2. Та і біс з нею! Самогубство у християнстві – найтяжчий гріх. Монах, що погрожує самогубством – або не християнин, або примітивний шантажист. То ж – нехай вішається. Офіцерів ФСБ не шкода!

  3. Отлично, #ЧЕКИСТКА_сказала_чекистка_сделала ))) !!! А теперь вопрос к тем кто называет себя “верующими” а как на счёт #запрета_Богом_суицида ???!!! Это #обыкновенный_политический_ШАНТАЖ и к Богу не имеет отношения, разве, что через офис #ФСБ )))

  4. Такий гучний заголовок і нічого по суті. А де ж річ про самогубство монахині?

  5. Шановні дописувачі! Недоброзичливі слова на адресу монахині та рідість щодо необгрунтовано винесеного в заголовок , свідчить не лише про низький рівень духовності, а й моралі. Гидко!. Українці толерантний і з порівняно більшою духовністю народ. І показуючи це, ми можемо розраховувати на повагу та послух інших. Тож не радіймо із смерті ворога, а скажімо – хай Бог йому прощає, а до живих – нехай Бог їх надоумить на шлях праведний. Щодо монахині. Якщо вищі над нею ієрархи церкви приймуть рішення щодо українського варіанту духовного окормлення народу та канонічності , то вона продовжить своє так потрібне служіння в монастирі. А якщо, не дай Бог, буде те, чого вона боїться, це ще не кінець. Служити Богу і людям можна будь-де. Беде все добре у цій справі. Це не сталінські 30-і роки.

  6. Якщо монахиня бажае бути ПІД російським патріархатом , то хай складає валізи і прямує до Росії. Там що мало монастирів. А в Українському монастирі буде вакансія для українок. Коли вона шантажує самогубством , то яка ж вона віруюча. це у неї такий бізнес – гундяевський. Геть з України !

  7. Вона нічого не казала про самогубство. Це наші ЗМІ, як завжди перекручують. Вона сказала, що стоятиме за свої переконання та віру до смерті. Взагалі, релігійна війна набагато страшніша за за будь-яку іншу. Хай нас Бог всіх береже.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *