“ЄС” наздоганяє “Слугу народу”: опубліковано результати опитування щодо майбутніх виборів у Києві

Згідно з опитуванням, із грудня 2019 року “слуги” втратили приблизно 10% виборців.

Як порівняти з груднем минулого року, рейтинг “Слуга народу” в Києві впав на 10%, і майже на стільки ж виріс рейтинг “Євросолідарності”, свідчать дані опитування, проведеного групою “Рейтинг” на початку квітня 2020-го передає 5канал.

Хоча “Слуга народу” і зберігає лідерство, її рейтинг значно знизився: за неї готові проголосувати 22,3% серед тих, хто збирається йти на вибори і визначився з уподобаннями. У грудні 2019 року цю політичну силу підтримували 32,2% киян.

Помітно зросла підтримка партії “Європейська солідарність”. Якщо в грудні минулого року її підтримували 8,9% киян, то зараз за неї готові голосувати 18,6% опитаних.

На третьому місці партія міського голови Києва Віталія Кличка “Удар” – її підтримують 13,5%, що на 1,1% більше, ніж в грудні минулого року. 9,4% могла б отримати на виборах до Київради “Батьківщина”, 7,2% – ОПЗЖ, 5,9% – “Голос”.

Опитування відбувалося 4-7 квітня телефоном на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Аудиторія – кияни від 18 років і старше, опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності не більше 2,2%.