“Якщо Зеленський відведе війська, ми заведемо тисячі”: заступник Яроша виступив з гучною заявою щодо Донбасу

Заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт заявив, що добровольці займуть позиції ЗСУ у разі відведення військ на Донбасі і вимагає зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

Про це він розповів в ефірі програми “PRIME: Муждабаєв” на каналі ATR передає Українська Правда.

“Як головнокомандувач, президент, звичайно, може віддавати наказ про відвід, про демілітаризовану зону, а ми заявляємо: ми з війни не підемо. Там, де він відведе війська, ми зайдемо, заведемо тисячі осіб”. Через “добровольців” пройшли близько 20 тисяч осіб, тільки через мій підрозділ пройшло кілька тисяч, оголошена мобілізація повна, ми жодного метра української землі не віддамо”. Все, що хоче Путін, і той шлях, який він обрав, і ту тактику, яку він сьогодні вибрав, він її реалізує. Чим швидше президент Зеленський це зрозуміє, тим краще”, – сказав заступник Яроша.

Гергерт також вимагає зустрічі із Зеленським, додавши, що чим скоріше вона відбудеться, тим швидше розпочнуться “переможні процеси в цій війні”.

Заступник командира УДА підкреслив, що перемоги можна досягти, тільки спираючись на свій народ, своє військо і своїх волонтерів. За словами Гергерта, добровольці проти того, що “шепоче Путін”, оскільки “все, що він хоче, веде до розвалу нашої країни і її окупації”.

Про те, що не залишать Золоте у Луганській області заявили і ветерани, які перебувають у місті з 6 жовтня.

“Нас тут багато. Ми не залишимо селище і триматимемо оборону”, – йдеться у відеозверненні ветеранів, опублікованому у телеграм-каналі “Останній блокпост”.

7 жовтня Збройні сили України і бойовики повинні були почати розведення сил в районі населених пунктів Золоте і Петровське. 6 жовтня лідер Нацкорпусу Андрій Білецький разом з ветеранами ООС прибули до Золотого на Луганщині та заявили про готовність захищати селище у випадку відведення військ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.