Якщо це підтвердиться, то Зеленський може завершити свою каденцію раніше за Лукашенка. Бо на День Незалежності ветерани прийдуть в гості і можуть наполегливо попросити “Уходь!”

Якщо це підтвердиться, то Зеленський може завершити свою каденцію раніше за Лукашенка. Або має здати Єрмака прямо з кабінету глави ОП в слідчий ізолятор СБУ. На роздуми є рівно тиждень.

Бо на День Незалежності ветерани прийдуть до Президента в гості і можуть наполегливо попросити «УХОДЬ!». І не почути цю наполегливу рекомендацію буде неможливо.

То по справі Шеремета можна було переводити стрілки на Авакова. Державна безпека та оборона — пряма компетенція Президента. Єрмака призначав на посаду Зеленський особисто. Отже і відповідати за держзраду прийдеться саме Володимиру Олександровичу.

Ситуацію для Зеленського ускладнює той неспростовний факт, що українські ветерани мало схожі на мирних білоруських жінок…

Ми чекаємо не на черговий відосик паяца, а на конкретні дії Президента України. Пам’ятайте: два з п’яти колишніх очільників цієї держави завершили свою каденцію достроково. Час пішов.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.