Якби вибори президента відбулися найближчої неділі: стало відомо скільки українців знову б проголосували за Зеленського

Чинного президента України Володимира Зеленського у разі, якби вибори президента відбулися найближчої неділі, готові підтримати 38,4% українців, йдеться в дослідженні центру Socis.

За лідера партії Європейська солідарність, експрезидента України Петра Порошенка готові віддати свої голоси 9,6% опитаних, за лідера партії Опозиційна платформа — За життя Юрія Бойка — 9,3% передає НВ.

Лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко підтримали б 7,5%, лідера партії Сила і честь Ігоря Смешка — 3,9%, лідера Радикальної партії Олега Ляшка — 2,4%.

Решту кандидатів готові підтримати менше 2% українців. При цьому 13,3% опитаних заявили, що не брали б участі в голосуванні, а 7,8% не змогли дати відповідь.

В рамках дослідження методом інтерв’ю «Face to face» за місцем проживання було опитано 2000 респондентів віком від 18 років. Опитування проводилося за ознаками статі, віку, типу поселення (Місто/село) і поділу на регіони. Статистична похибка дослідження: +/- 2,1% (З ймовірністю 0,95).

Співзасновником центру Соціс є колишній голова фракції БПП у Верховній Раді і політтехнолог Петра Порошенка Ігор Гринів.

Нагадаємо, що в першому турі президентських виборів Володимир Зеленський переміг з результатом 30,24%, а Петро Порошенко опинився на другому місці з рейтингом 15,95% електоральної підтримки.

У другому турі виборів Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів виборців, що стало історичним рекордом, а Петро Порошенко — 24,45%

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.