“Як у дитячому садку”: фото з тренінгу “слуг народу” здивувало українців

У мережі опублікували фото нібито з тренінгу для майбутніх народних депутатів від президентської партії “Слуга народу” в Трускавці, на якому їм показують, що позначають кнопки, якими вони назабаром голосуватимуть у Верховній Раді.

Знімок з’явився на сторінці “Баба и кіт” у Facebook.

Так, майбутнім парламентарям запропонували вгадати, який колір кнопки відповідає якому смайлу. При цьому, деякі користувачі в коментарях припустили, що насправді це звичайний фотошоп і депутатів вчать зовсім іншим речам.

Однак більшість же українців повеселив кадр. Знайшлися й ті, кого обурили методи, які, імовірно, використовують на “курсі”.

“Як у дитячому садку”, “Так смішно, що аж страшно”, “Автору респект”, “Треба за кошти бюджету такі наклейки на пульти купити”, “Я думаю, головна мета – їх там кодують”, “А їм більше і не потрібно”, “Із з’їзду депутатів зе “А це 3 кольори, їх називають зеленим, жовтим і червоним. Такі ж як на світлофорах. При голосуванні вони аналогічні смайликам у Facebook”, “Це жарт чи реальне фото?”, “Не хочеться вірити, що наскільки ідіотів набрали”, “Яка сором! І хтось же їх вибрав”, – написали в коментарях.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.