Як тільки Кремль піде на Україну, він отримає не лише удар від армії ЗСУ, а ще й другий вагомий удар зі сторони, – Піонтковський

Замаскована під атаку так званих “добровольців” російська агресія буде подавлена ​​військовим і економічним шляхом відразу з двох напрямків.

Ймовірним наступом на південь України Росія сама зажене себе в пастку, який обернеться для Москви поразкою відразу з двох напрямків. Воєнізовані підрозділи російських найманців будуть розгромлені ВСУ на маріупольському напрямі, а спроба атаки стане приводом для введення другого раунду масштабних санкцій Сполучених Штатів проти Кремля, включаючи нафтове ембарго та відключення від SWIFT

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter заявив російський політолог, експерт Гудзонській інституту (США) Андрій Піонтковський. За його словами, замаскована під атаку так званих “добровольців і ополчення” російська агресія буде подавлена ​​військовим і економічним шляхом.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.