Як? Ну, скажіть – ЯК?! “Велике будівництво Зеленського”. Два сортири. І я навіть би похвалив. Сортири теж потрібно комусь будувати. Але піар на туалетах?

Як? Ну, скажіть – ЯК?!

Він ображається, що з нього кепкують у Фейсбуці. Але що накажете з цим робити? “Велике будівництво Зеленського”. Два сортири. І я навіть би похвалив. Сортири теж потрібно комусь будувати. Бажано нишком. Але піар на туалетах? Та ще й за ціною гарного особняка в Конча-Заспі? Хтось же це у програму “Великого будівництва” включив і не постидався.

Може не “порохоботи” винні, які постійно гризуть “найвеличнішого”, а все-таки випускники Трускавецької академії, які щодня підкидають такі “смачні” теми?

Якось зразу товариш Веспасіан згадався. Правда той, на відміну від “найвеличнішого” дійсно був крутим правителем. А “трускавецькі”, як казав колись мій колишній вже шеф – не спи…и, ні посторожити…

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.