Я не можу розірвати відносини: Ломаченко зробив несподівану заяву щодо Росії

Василь Ломаченко наразився на жорстку критику за слова про дружбу з росіянами.

Василь Ломаченко, український боксер, володар трьох титулів чемпіона світу в легкій вазі, несподівано повідомив, що не готовий розірвати стосунки з друзями в Росії. Про це він розповів в інтерв’ю для російського видання BBC передає РБК-Україна.

Він зазначив, що підтримує дружбу з російськими спортсменами, незважаючи на напружену політичну ситуацію і вважає, що потрібно відокремлювати спорт від політики. Також український боксер зізнався, що у нього є друзі в РФ.

“Ви знаєте, у мене є друзі з Росії. Я дружив з ними з дитинства. Ми з ними змагалися ще, будучи юніорами, росли разом, багато разів були на різних зборах і турнірах”, – сказав спортсмен і пояснив, що не готовий з ними розірвати відносини.

“Ну а від того, що у нас є якась політична напруженість між Росією і Україною. Я не можу розривати стосунки з друзями через поділ нагорі. Але, по правді кажучи, це не моя справа. Я не хочу влазити в це. Хочу всім побажати, щоб у кожного була своя думка з цього приводу, і щоб бокс об’єднав нас”, – сказав Ломаченко.

На слова Василя Ломаченка відреагував відомий активіст Сергій Стерненко. Він розкритикував позицію боксера на своїй сторінці в Twitter.

“Ломаченко – ватний ідіот. Війна, бачите, його не стосується. Це все “дельожка нагорі” і “якась політична ситуація”. Все б нічого, але у нього безліч шанувальників і послідовників, котрі тепер теж будуть говорить про “Адін народ. Манкурт. Безжалісний і тупий”, – написав активіст.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.