“Я хочу розлучитися. Дізналася, що він кум Путіна”: після заяви Марченко в соцмережах почали поширювати пародію студії “Квартал 95” 2014-го року

У пародії студії “Квартал 95” актриса заявила, що дружина нардепа від “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука і телеведуча Оксана Марченко хоче розлучитися з чоловіком, так як дізналася, що він кум президента Росії Володимира Путіна.

Дружина нардепа від “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука і телеведуча Оксана Марченко 20 лютого зробила відеозвернення у зв’язку з введенням санкцій проти неї і чоловіка. Користувачі соціальних мереж почали поширювати відеопародія на Марченко студії “Квартал 95”, яку опублікували в 2014 року на YouTube-каналі.

“Я хочу з ним розлучитися, тому що вчора дізналася, що він [Медведчук] – кум [президента Росії Володимира] Путіна, уявляєте – Путіна. Може, коханку йому б пробачила, але таке. Ганьба”, – заявила актриса в пародії на Марченко .

” Студія” Квартал 95 “превентивно зняла пародію на нового українського політика [Марченко]. Ще в 2014 році”, – прокоментував відео користувач Facebook Сергій Наумович.