“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук привідкрив завісу свого політичного майбутнього.

“Якщо ви хочете почути щось конкретне – трошки потерпіть”, – сказав, зокрема, він – повідомляє Корупція.Інфо

Водночас Вакарчук заявив, що не готовий миритися з ситуацією, коли політики продовжують красти.

“Я часто чую від політиків слова про те, що музиканти повинні співати, а політикою повинні займатися політики. 27 років ці політики займаються політикою. І що ми бачимо? Що роблять політики? Крадуть. Перекладаючи на нормальну мову, їхній лозунг мав би бути таким: нехай музиканти співають, а ми будемо продовжувати красти”, – зазначив співак.

“Ви готові миритися з такою ситуацією? Я не готовий. Що мені в такій ситуації залишається робити?”, – сказав Вакарчук.

Також, співак заявив, що готовий до того, що в разі походу в політику все його минуле стане предметом публічного розгляду.

“Це найлегша частина із того, що тобі треба зробити, якщо ти хочеш бути політиком, хоч мені це слово не подобається. Якщо ти не готовий до цього, то не варто навіть приходити і сідати в це крісло”, – сказав Вакарчук.

“Я – готовий”, – додав він.

Вакарчук також висловив переконання, що “ті люди, яким довіряє суспільно, мають взяти владу в свої руки”.

Крім того, за словами Вакарчука, люди, які за ним стоять, мають відвагу й силу.

“Я вірю, що лідери – це важлива річ. Люди – це велика цінність. Але важливо, хто стоїть за цими людьми. Люди, які стоять за мною мають відвагу, силу, яку не зупинити. І повірте, ми не зупинимося”, – заявив він.

15 Comments on ““Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство”

 1. ??? а попробовать например начать с какой то должности например в сфере образования и добиться там реформ и успеха , ну так что бы мы посмотрели на него в рутинном деле прежде чем доверять ему свои права , защиту на международном поле и экономическое положение .

 2. Боксер мер вже є і толку?
  Ще співак хоче стати президентом і країна перетвориться на велике шоу!
  Геть співаків і боксерів із політики!

 3. Лидия, так Вакарчук пробовал, он попал в депутатское кубло и как истинный патриот Украины не смог мириться с тем, что делается в Верховной Раде. Он сложил свои депутатские полномочия. В Верховной Зраде один в поле не воин. Но сейчас у Вакарчука подобрана команда таких, как он, патриотов. Славик прошёл обучение в США, которое дало ему больше знаний о нашей действительности, чем если бы он начинал с низов свою политическую деятельность. Если Вакарчук пойдёт в Президенты, он победит всех олигархов с большим преимуществом. Что будет если не он – читайте Соню Кошкину.

  1. УКРАЇНА
   Банкова та кремль таємно домовилися розділити Україну… Гучна заява відомої журналістки Соні Кошкіної

 4. Лидия, так Вакарчук пробовал, он попал в депутатское кубло и как истинный патриот Украины не смог мириться с тем, что делается в Верховной Раде. Он сложил свои депутатские полномочия. В Верховной Зраде один в поле не воин. Но сейчас у Вакарчука подобрана команда таких, как он, патриотов. Славик прошёл обучение в США, которое дало ему больше знаний о нашей действительности, чем если бы он начинал с низов свою политическую деятельность. Если Вакарчук пойдёт в Президенты, он победит всех олигархов с большим преимуществом. Что будет если не он – читайте Соню Кошкину.

 5. А что сделали предыдущие президенты, что их выбрали на выборах? Успешные реформы?
  Проявили себя как грамотные руководители?
  Вакарчук не чем не хуже их, более того он пока не проявил себя как коррупционер и вор, поэтому с ним у нас есть шанс, а со старыми вряд ли

 6. Славчику, — хочеш , то не вагайся ! Молодь України проголосує за тебе . А я — тільки після того , коли ти назвеш свою команду та детальний план дій . То на кого ти покладешся після виборів ? Кому довіриш кабмін ?

 7. Питання не таке й просте , як може здаватися . Безумовно , країні у центрі Европи із величезними потенційними можливостями потрібен новий лідер. Скажу більше – Месія!
  Історія знає приклади того, як зовсім не професійні політики підіймали держави до гори у соціально-економічному розвитку. Приклад – Чехія з Президентом саме с такої великою букви Вацлавом Гавеллом, звичайним шкільний вчителем. Але…На мій погляд потрібний Україні месія ще навіть не народився , або тільки вчиться у перших класах школи. На мій погляд , взагалі це дівчина. Саме жіночий початок нової громадсько-політичної думки взмозі зломати це чудовисько – український кланово-олігархічний клептократичний конгломерат всіх , без винятку гілок влади. Сами з такої позиції дивлюсь на Славу Вакарчука , мого колегу у музиці. порядну людину. Чи дістане Вакарчуку новой свідомості , бо ця людина ще совкового розливу. Чи дістане йому глузду у відношеннях, балансу інтересів із патронами великої западної держави (не має сумніву . що вони вже є і роблять професійно справу – ” своя людина будь де”. Навряд чи Вакарчуку вдасться переломати хребет справжнім великим крадіям людского щастя у багатостраждальній неньці нашій. І буде як у пісні – ВСЁ ОПЯТЬ ПОВТОРИТСЯ СНАЧАЛА, Мне мають спитати – то ж за кого ви, Борисе? Чи бачите ім я кандидата у Гетьмани / Президенти України? (задля мене спочатку Гетьман, а вже після Президент , бо війна що б і хто не казав). Так, бачу таку людину. Вона мешкає не на Одещині , звідки я із своєю, на жаль слабкою українською мовою тут пишу (але все ж намагаюсь самою співучою писати і розмовляю вільно).. Мешкає ця людина на Черкащині. Наміри людини балатуватися чи ні мені не відомі. Але як прийме рішення , то цей кандидат , як на мене, краще “зло” із всього що є у сьогоденні в Україні.

 8. І хто ж ця людина? Я хочу бачити на посаді Президента України – А.С. Гриценка. Істинний українець -не бджоляр.

 9. Кто хотя бы пообещает, что посадит ВСЕХ нынешних и прошлых политиков, судей, прокуроров, ментов …буду за него голосовать! Порох с его бандой ничем не лучше яныка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *