“Я до Колі”: ресторан “слуги народу” Тищенка приймає VIP-гостей не зважаючи на карантин

Київський ресторан «Велюр», який належить мережі «Наша карта» народномго депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка, продовжує працювати у центрі української столиці попри карантин.

Як йдеться у сюжеті BIHUS info, гостями ресторану є депутати, бізнесмени, екс-регіонали передає Zaxid.net.

Журналісти спостерігали за «Велюром» більше тижня. В той час, коли увесь ресторанний бізнес зачинений на карантин, ресторан народного депутата працював для VIP-гостей. Серед гостей ресторану журналісти зафіксували позафракційного депутата Антона Яценка, якого називали «хрещеним батьком тендерної мафії», бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського та помічник нардепа від СН Павло Куфтирєв, депутат та колишній сценарист студії «Квартал 95»Олександр Кабанов, менеджер «Метінвесту» Ріната Ахметова Віталій Кисіль, а також перший заступник голови ОП та екс-продюсер «Квартал 95» Сергій Трофімов. Також журналісти зафіксували, що в ресторан зайшли потрапили ще щонайменше з десяток людей.

На спробу журналістів зарезервувати столик у закладі, їм відповіли відмовою.

Натомість, депутати, які відвідували заклад, на запитання журналістів про відвідини «Велюру» категорично заперечували свою присутність в ньому.

Сам Микола Тищенко сказав, що будь-які питання, що стосуються «Велюру», слід адресувати не йому.

Нагадаємо, від 17 березня в Україні заборонено роботу розважальних закладів, кінотеатрів, кафе, ресторанів, театрів. Закладам харчування дозволено працювати лише онлайн та з доставкою. Продовжили роботу продуктові магазини, банки і аптеки. Утім, заходити всередину може обмежена кількість людей.

загрузка...