Гройсман анонсував підвищення зарплати в Україні: подробиці

Середня зарплата в Україні в доларовому еквіваленті повинна скласти 620 доларів в 2021 році. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час підписання нової тристоронньої генеральної угоди з профспілками і роботодавцями, інформує сьогодні, 14 травня, прес-служба уряду.

За його словами, одне з основних завдань Кабінету міністрів – зростання економіки в країні, яке дозволить збільшити доходи українців і, відповідно, якість їх життя, пише “Сегодня“.

“Наш уряд вже створив механізми, які б дозволили збільшити мінімальну зарплату втричі за останні три роки, середню – вдвічі. Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 доларів – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку”, – підкреслив він.

Гройсман також наголосив на важливості розвитку середнього класу в Україні, до якого повинні належати вчителі, лікарі, робітники.

Читайте також:Пенсії по-новому: Як отримувати 15 тисяч гривень

Прес-служба Кабміну додала, що вперше в угоді містяться окремі зобов’язання безпосередньо роботодавців, які стосуються забезпечення належного рівня охорони та умов праці, лікування та оздоровлення працівників.

Раніше Державна служба статистики повідомила, що середня номінальна заробітна плата штатних працівників в березні 2019 року в порівнянні з лютим цього року збільшилася на 8,6%, а в річному вимірі – на 22,1%, склавши 10 237 грн (385 доларів).

У свою чергу урядова компанія Ukraine повідомила, що середня заробітна плата в березні 2019 року сягнула показника 2013 року в доларовому еквіваленті, коли вона становила 3212 гривень і 394 долари відповідно.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.