Господи, вони взагалі втратили сором… Подивіться, що почали робити журналісти заблокованих 112, ZIK Та NewsOne

Журналісти заблокованих 112, ZIK та NewsOne телеканалів почали розсилати свої резюме до різних телеканалів з проханням взяти їх на роботу. Ось як на це відреагувала головний редактор телеканалу 24:

Не присилайте мені резюме.
Не можна продавати свою країну по шматочкам. Ні виправдовуючись тим, що більше в Україні в журналістиці немає, де працювати, ніж на каналах Медведчука. Ні виправдовуючись тим, що ти не робив нічого такого. Ні виправдовуючись тим, що всі так роблять, всі політики і всі канали продажні і “какая разница”. Ні тим більше, не виправдовуючись нічим.

Я розумію, що бувають помилки, виключення і особливі обставини. Але це лише помилки, виключення і особливі обставини.
Тому не присилайте мені, будь ласка, резюме, навіть зі словами «я розумію ваше ставлення до наших каналів, але…».

Не розумієте.
Якщо ви працювали на людину, яка хоче бачити Україну колонією Москви – неважливо, свідомо чи ні, з муками совісті чи не парячись цим – ви допомагали Медведчуку реалізовувати план перетворення України на сировинний апендицит Москви.

Я в сировинному апендициті Москви жити не хочу. Краще піти з професії, ніж продавати свою країну по шматочкам. Краще недорого торгувати пиріжками на Окружній, ніж дорого – власною країною.

Elena Tribushnaya

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.