Гордон подав до суду на журналістку Яніну Соколову: що відомо

Журналіст Дмитро Гордон подав до суду на свою колегу Яніну Соколову через інтерв’ю з лідером партії 5.10 Геннадієм Балашовим у її проєкті Рандеву, яке відбулося в березні.

Про це Соколова повідомила у своєму Facebook передає НВ.

«Дмитро Гордон подав до суду на мене і мій продукт Рандеву, який виходить на 5 каналі. Ми — відповідач 2 у позові. Після пана Балашова. Клас… Ціна питання: 1 мільйон гривень. Причина: зазіхання на його честь і гідність, ділову репутацію і т.д.» — зазначила вона.

Також журналістка розповіла, який момент інтерв’ю міг стати причиною подання позову.

«У ньому останній заявив що нібито пан Гордон і пан Смешко — є проектами Віктора Медвечука і працюють в одній команді на користь кума Путіна. Акцентую: це було сказане ротом пана Балашова. Не мною, не у супровідній начитці. А саме гостем. Конфлікт між паном Балашовим і паном Гордоном — давня історія. І нехай чубляться, це їхнє право. У мене лише одне питання… До чого тут я? Мій продукт і канал, який його розміщує? Хочу нагадати. Ми живемо у демократичній країні, не у КНДР чи РФ. У нас кагби є свобода слова… у Конституції кагби закріплена», — наголосила вона.

Соколова уточнила, що її інтереси представлятиме російський адвокат Ілля Новіков.

Водночас, в коментарі до посту Яніни, адвокат Гордона заперечив, що позов проти журналістки: «Дмитро Ілліч реалізував гарантоване йому державою право на захист честі й гідності, звернувшись з позовом до суду. Відповідачем 1 є Балашов Г. В., як поширювач спірної інформації. Відповідачем 2, є ПІІ ТОВ Телерадіокомпанія НБМ (5 канал), як власник доменного ім’я, на якому був розміщений відеоролик і текстова версія інтерв’ю. Таке коло Відповідачів встановлює ЦПК України та судова практика в категорії справ про захист честі й гідності».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.