Головна сім’я України: як виглядають діти та дружина Зеленського

20 травня в Києві відбулася інавгурація нового президента України Володимира Зеленського. Крім того, в країні з’явилася і нова перша леді — Марина Порошенко поступилася цією почесною посадою на користь Олені Зеленської. А вся сім’я колишнього шоумена може вважатися тепер головною в країні, пише Обозреватель.

Ми пропонуємо подивитися, як виглядає нова перша леді України, дружина Зеленського Олена, а також трохи розповість про сім’ю Володимира.

Український шоумен, засновник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський вважає за краще не виставляти на показ сімейне життя і практично не коментує особисті стосунки. Відомо, що Зеленський живе в щасливому шлюбі 16 років, із дружиною вони побралися в 2003 році. Знаменита пара виховує двох дітей: доньку Олександру та сина Кирила.

Володимир Зеленський із дружиною і донькою
Viva

Володимир Зеленський і Олена Кияшко з одного міста — Кривого Рогу. Пара познайомилася ще в студентські роки. Згодом у молодих людей почалися романтичні стосунки і до сьогодні подружжя не розлучається.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Не покажу , МОЯ)! Влюблённых – с днём влюблённых!!! #деньсвятоговалентина #kvartal95 #квартал95

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

До того, як одружитися, пара зустрічалася вісім років. Олена регулярно запитувала про весілля, але Володимир поспішати не хотів: мовляв, якщо шлюб, значить, одразу ж діти з’являться. А цей етап свого життя шоумен хотів відкласти. Пропозицію руки і серця коханій Зеленський зробив після перегляду мелодрами в кінотеатрі, що стало своєрідним нагадуванням про їхнє знайомство (вони познайомилися під час перегляду фільму).

Олена і Володимир Зеленські
Хочу.UA

У Зеленських двоє дітей
Хочу.UA

Через 10 місяців після весілля, в липні 2004 року у пари народилася донька Олександра. Зазначимо, що в 2014 році дівчинка знімалася у фільмі “8 нових побачень” разом із Володимиром Зеленським. У 2016 році брала участь у шоу “Розсміши коміка. Діти” і виграла 50 000 гривень.

Сім’я Володимира Зеленського
Хочу.UA
Молодшого сина Зеленські намагаються не “світити”
stars.tv

У січні 2013 року у Володимира і Олени народився син Кирило. 6-річний хлопчик поки особливо не “світився” на телебаченні. Крім цього, в мережі практично немає фотографій сина Зеленського.

Зеленський із сином Кирилом на руках
Viva
Пара щаслива в шлюбі
Instagram

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.