Голова ОПУ Богдан: в “Слузі народу” є божевільні і психічно хворі люди

Голова Офісу президента України Андрій Богдан розповів, що в “Слузі народу” у Верховній Раді багато людей, яких президент раніше і не знав, але впевнений, що конфлікту між ними не буде.

Про це він сказав в інтерв’ю BBC-Україна передає Сегодня.

За його словами, 254 людини прийшли в президентську партію з абсолютно різних кіл, з більшістю з яких президент і його найближча команда не були знайомі. Однак глава ОП не вважає, що це може привести до конфлікту парламентських “слуг народу” з президентом.

Журналіст запитав у нього, як він реагує на те, що “слуги народу” вже нібито скаржаться, що ОПУ хоче зробити з них “підконтрольних ручних тварин”.

“Частина людей прийшла реально з Facebook, частину людей ми в інтернеті шукали: хто популярний по цьому округу – ми йому дзвонили і питали: “Ідеш від нас? Завтра треба віднести документи”. Є й такі люди. Когось давали обласні штаби, є журналісти, яких нам рекомендував наш прес-центр, є люди від BRDO, яких привів Олексій Гончарук (зараз прем’єр-міністр – ред.), яких ми в житті ніколи не бачили … Там є люди, які раніше на ринку продавали фрукти, там є весільні фотографи … там є божевільні люди, психічно хворі. Зріз суспільства. Наука не встановила, хто така психічно здорова людина, у кожного з нас є фобії, і у вас, і у мене. Немає еталона психічно здорової людини. Хтось себе почуває твариною – що ми можемо зробити”, – сказав Богдан.

Він зауважив, що депутати від “Слуги народу” можуть сваритися, чогось не розуміти, але йдуть разом до однієї мети.

“Якщо хтось там вийде з команди і перестане бути частиною нашої команди, мабуть, ми будемо розцінювати його ворогом. Ми дуже демократичні до своїх ворогів”, – резюмував глава ОП.

Зазначимо, після початку роботи нового парламенту IX скликання багатьох стало дратувати занадто швидке прийняття законів, які регулярно отримують більшість підтримки саме від президентської політсили.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.