“Годують як свиней”: сотні туристів отруїлися в турецькому готелі, серед них десятки українців

У готелі Limak Lara De Luxe Hotel в Ларі сталося масове отруєння, кілька туристів загинули.

Українські туристи отруїлися в турецькому місті Лара у п’ятизірковому готелі Limak Lara De Luxe Hotel передає РБК-Україна. Загальна кількість постраждалих склала 260 осіб, з яких понад півсотні – громадяни України. Також постояльці готелю з України повідомляють про летальні випадки – загинуло кілька людей після отруєння.

Після інциденту в готелі людей, які отруїлися, терміново госпіталізували. Їх стан оцінюється як важкий та середньої важкості.

Тепер у пригоді разбирауются місцева влада та правоохоронці. Зазначається, що в готелі повинні провести інспеції, щоб з’ясувати причини масового отруєння. Розпочато розслідування.

Є ймовірність, що Limak Lara De Luxe Hotel взагалі закриють. Коментарів щодо інциденту від українського посольства в Туреччині поки немає, як і інформації про стан постраждалих українців.

Як розповідають очевидці, відпочиваючі в готелі часто скаржилися на поганий сервіс і випадки отруєння. Туристи кажуть, що в готелі їх “годують як свиней” неякісною їжею і продуктами, які вже зіпсувалися. Крім того, йдеться і про контрафактний алкоголь.

При цьому адміністрація Limak Lara De Luxe Hotel з метою “зам’яти” інциденти практикує спроби домовитися з потерпілими клієнтами.

Також очевидці стверджують, що поліція недостатньо активно реагує на заяви відпочиваючих і скарги щодо цього готелю. Туристи підозрюють, що справа в корупції.

“Взагалі у мене склалося чітке відчуття, що готель економить на всьому: від їжі і напоїв до обслуговуючого персоналу”, – розповіла одна з відпочиваючих в готелі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.