Гіркін вимагає від Путіна терміново почати війну з Україною за Донбас: найманець “ДНР” назвав причину мобілізації

Один з перших ватажків “ДНР” Ігор Гіркін звернувся до російського президента Володимира Путіна з вимогою негайно оголосити Україні війну та “звільнити” “Новоросію”. Про це він пише на своїй сторінці в соціальній мережі передає Діалог.ua.

Гіркін стверджує, що Росія неминуче зіткнеться з великою війною і повинна готуватися до неї вже зараз в терміновому порядку. Першою жертвою російського режиму повинна стати Україна. “Треба, поки ще не пізно, прийняти важке рішення і почати боротися з ворогами всерйоз”, – заявляє він. Російський найманець вимагає негайно розпочати мобілізацію промисловості та часткову мобілізацію російської армії, розірвавши дипломатичні відносини з Україною.

“Почати прискорену підготовку до війни за звільнення Новоросії та України, розірвавши дипломатичні відносини з Києвом і оголосивши про невизнання легітимності режиму Порошенко”, – закликає Гіркін. Більш того, Стрєлков зажадав від Путіна в терміновому порядку вивести російські війська з Сирії, маючи на увазі їх перекидання на Донбас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *