Геращенко: “Слуги їдять. Воїнам дозволили посидіти поряд. Ніколи в страшному сні не могла б уявити, що ми їмо, а Воїни сидять для декорацій”

Сотні раз ми сідали за стіл з воїнами, аби разом з’їсти найсмачнішу в світі гречку зі шкварками, бутерброд з маслом і сиром , який вдома не дозволяєш через вічну дієту , наваристого борщу, випити запашного чаю з травами, чи дуже солодкої кави( так подають на фронті).

В наметах, біля польової кухні, в бліндажах, в переобладнаних під солдатське житло приміщеннях, ми сідали за ці гостинні столи , й відмовитися – це образити.

А господарі, усміхнені хлопці і дівчата в камуфляжі, все тягли на стіл смаколики, овочі/ фрукти, печиво, традиційну згущонку, сало, консервовані помідори, смажену рибу, й хвалилися, як змінилося постачання Армії, як смачно тепер харчуються навіть на передовій, і волонтерам не треба тягати консерви і вареники. І ніколи в страшному сні не могла б уявити, що ми їмо, а Воіни сидять для декорацій. Їм навіть не поставили тарілок.

Воіни – головні Герої ! А не масовка…
Фото з сайту Зеленського. Слуги їдять. Воінам дозволили посидіти поряд….

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.