Ексміністр – Зеленському: “Коли сядуть Єрмак і Ваші друзі? Ви ж не хочете сидіти разом із ними в одній камері? Коли країна повністю зупиниться – почнеться велика біда”

В одній передачі виступав знаний і прогресивний науковець. Обговорювали ситуацію в НАН України. Нічого радісного, але останньою вмирає надія.

Поміж іншим, цей науковець навів гарний приклад необхідності фінансування фундаментальної науки, навіть якщо результат наукових праць не є очевидним і прикладним: «уявіть собі тихого епідеміолога, який має невеличке фінансування від держави чи грант. Для досліджень він обрав кажанів і визначає, які збудники вони можуть переносити і шукає від них вакцини. Після винайдення такої вакцини вона тихо лежатиме в холодильнику і максимум, що його може чекати – це Шнобелівська премія. Якийсь дивак винайшов вакцину від кажанячого грипу, ха-ха-ха…
І будуть сміятися до того моменту, поки не розпочнеться світова пандемія».

Держава і світ складаються з дрібниць. Якщо не вибудувана система, все може в один момент полетіти шкереберть. І виправити буде дуже важко.

Володимире Олександровичу, Ви розпитали в подробицях про результати візиту делегації НБУ в Вашингтон? Ви вже в курсі, що грошей від МВФ немає і не буде?

Чи Ви знаєте, що внутрішні запозичення Мінфін повністю провалив і дірка в бюджеті, на додачу до існуючих проблем і дефіцитів, вже більше 150 млрд?

Не цікавилися, скільки коштів на єдиному казначейському рахунку? Ви в курсі, що казначейство припинило оплачувати всі капітальні видатки і не вистачає вже на соціалку? І, до речі, що там з конституційною кризою?

Коли сядуть Єрмак і Ваші друзі? Ви ж не хочете сидіти разом із ними в одній камері? Чи Ви далі свято вірите, що це все не пов’язані речі і якось «випетляємо»?

Володимире Олександровичу, шуточками-прібауточками Ви ще можливо дотягнете до новорічних свят, наплювавши на смерті і біду своїх співгромадян, які у Вас колись вірили.

Але з 15 січня, коли країна повністю зупиниться – почнеться велика біда. І почнеться вона з Вашої хати. Бо так завжди буває.

Обіцяв – роби, не можеш – злазь!

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.