“Дивлюся з 2014 року”: Усик провів прямий ефір з Шарієм і висловився про Зеленського

Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик зізнався, що стежить за діяльністю скандального блогера Анатолія Шарія.

Усик зараз перебуває в американському Окснарді, провів ефір в Instagram з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм. Де у цей час перебував блогер-втікач – невідомо. Він переховується, і може бути у Литві.

“Я тебе дивлюся з 2014 або 2015 року. А порадив мені подивитися Олександр Сергійович Гвоздик. Тому ми іноді всією командою переглядаємо твої відео. Я не дивився телевізор років сім, а зараз почав деяких людей дивитися. Є дуже багато правильних висловлювань, але говорити і робити – це різні речі. Зараз з’явилося якесь відчуття свіжості. Повинно в Україні щось зміниться. Зеленський – позитивний, молодий, світлий, посміхається. Це взагалі круто!” – сказав Усик під час спільного з Шарієм ефіру в Instagram.

Щодо самого відео, то Шарій, хоч і називає себе журналістом, так і не зміг задати Усику жодного чіткого питання. Це було більше схоже на балаканину з домішками расизму, особливо коли спитав про наступний бій “з якимось чорненьким”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.