“Два дні. Час пішов”: учасники акції протесту на Майдані звернулись з жорсткою заявою до Зеленського

На Майдані Незалежності в Києві 2 липня протестували кілька сотень людей, обурених тим, що ЦВК зареєструвала кандидатами на виборах до парламенту скандальних Андрія Клюєва та Анатолія Шарія. Перший – колишній глава Адміністрації Януковича і перебуває в розшуку. Другий – проросійський, блогер, який втік з України.

Акція протесту “Терпіти більше не можна” відбулася без партійних прапорів, але з вигуками: “Ми втомились від лайна!”. У руках присутні тримали чимало плакатів з написами “Терпіти більше не можна”, “Портнов, твій суд вже скоро”, “Реваншуйте, на*уй”. Також подекуди було чутно вигуки: “Хто замовив Катю Гандзюк?” Під Стелою Незалежності встановили намет та символічну шибеницю. Про це пише 24канал.

Це попереджувальна акція, яка повинна показати ЦВК, що рішення треба переглядати, а не допускати до виборів таких персонажів (як Клюєв і Шарій, – ред.). Наступне засідання ЦВК має відбутися в четвер, – виголосив у мікрофон один з учасників акції, і додав, що залежно від результатів засідання активісти узгоджуватимуть свої подальші дії.

Якщо за два дні ЦВК та ВСУ не розберуться, хто з них більше налажав, і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків – ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до не мирного, – написав у Facebook ініціатор акції протесту, журналіст Роман Сініцин.

Він також звернувся до президента Володимира Зеленського, який є гарантом Конституції.

“В таких ситуаціях ви маєте говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатись. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-втікачів всупереч закону і конституції, то ми прийдемо і до вас. 2 дні. Час пішов”, – додав журналіст.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.