“Досить фейків”: Порошенко жорстко поставив на місце Червоненка

Екс-глава Запорізької ОДА висловив стурбованість “героїзацією дивізії СС Галичина”.

Президент Петро Порошенко закликав екс-міністра транспорту і зв’язку, екс-главу Запорізької ОДА Євгена Червоненка припинити поширювати радянські і російські фейки, повідомляє ЛігаНовости.

Цей заклик пролунав після того, як Червоненко на зустрічі з ізраїльським політичним діячем, відомим дисидентом Натаном Щаранським висловив стурбованість “героїзацією дивізії СС Галичина і українських поліцейських підрозділів”, що діяли під час Другої світової війни.

Читайте також: “Мерзота, щеня, губошльоп”: Червоненко та Гончаренко влаштували скандал в прямому ефірі (відео)

Щаранський, якого Червоненко попросив прокоментувати цю тенденцію, відповів, що з одного боку треба усіма силами протистояти поширенню антисемітизму і будь-яких форм дискримінації будь-яких народів, а з іншого боку – необхідно з глибокою повагою ставитися до національної історії і коріння кожного народу.

Присутній на зустрічі президент Порошенко подякував Щаранського за мудру відповідь, подякував присутнім в залі за реакцію: відповідь ізраїльського політика була зустрінута оплесками, а питання Червоненка – оплесками двох-трьох людей. Далі Порошенко закликав не поширювати радянські фейки, метою яких є зіцьковування українського і єврейського народів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.