Діставайте пуховики і шапки: Україну накриють сильні заморозки, в яких областях похолодає найсильніше

Ось і почалася справжня осінь. На зміну теплим і сонячним дням, прийшло похолодання, пронизуючі сильні вітри, дощі з грозами по всій території України.

Холодний фронт повністю огорнув усі регіони країни і температура повітря різко знизилася. Про це повідомляє сайт Акценти.

Синоптики вважають, що таке різке зниження температури з дощами прогнозується не довгим, і вже через кілька днів і у всіх областях країни буде суха і ясна погода, але тепла, такого як раніше, вже не прогнозується, оскільки осінь набрала обертів і господарює, адже тепер настала її черга.

Уже з кінця цього місяця, скрізь і у всіх областях країни прогнозуються дуже холодні і сирі ночі. Тим, хто не встиг зібрати урожай, синоптики радять поквапитися, адже з 19-го числа обіцяють заморозки на поверхні грунту до -3 градусів за Цельсієм. А ось в Карпатах заморозки не тільки на поверхні грунту, а й в повітрі, на стовпчики термометрів покажуть від 0 і до -3 градусів. Тому там оголосили “жовтий” рівень небезпеки.

За прогнозами синоптиків першими заморозки і різке похолодання зі зниженням температури повітря відчують жителі центральної області, а також в західному і північному регіоні країни. У цих областях вночі буде дуже холодно, а денна температура повітря покаже на градусниках комфортні +20, максимум +22 градуси за Цельсієм.

А ось жителі східних і північно-східних областей вже в неділю, 20 числа цього місяця, відчують заморозки в повітрі і на поверхні грунту.

З понеділка, за словами синоптиків, опадів не очікується, у всіх областях буде ясна і тепла погода, але тільки вдень, а ось вночі температура повітря знову знизиться.

Синоптики припускають, що кінець вересня буде трохи прохолодніше ніж його середина, але без заморозків. А чергові морози будуть відчутні вже в листопаді.