Депутатка від БПП хотіла принизити Зеленського, але сама сіла в калюжу: подробиці

Обраний президент Володимир Зеленський ще не встиг нічого зробити, а всі вже накинулися на нього і шукають найменші помилки, щоб підколоти. Правда, виходить далеко не у всіх.

Яскравим прикладом “вишукування бліх” стала народний депутат від фракції БПП Ольга Червакова.

Вона проаналізувала документ за підписом Зеленського, де він просить призначити інавгуарацію себе на 19 травня, і вгледіла там цілих дві помилки.

На думку Червакової, Зеленський і його прес-служба не справились з пунктуацією і не поставили важливі коми. Не “казніть нєльзя поміловать”, але щось схоже.

Своє відкриття депутатка тримати в собі не стала, а оперативно нафотошопила червоним кольором коми на документі і опублікувала пост з їдким коментарем, образливим для Зеленського.

Читайте також:“Нема такої людини”: Комік Слєпаков зробив несподівану заяву про Зеленського

Скрін поста Ольги Червакової

Однак важливим нюансом стало те, що зазначені Черваковою коми в тексті Зеленського зайві. На це їй і вказали в коментарі її підписники.

Також варто відзначити, що в своєму повідомленні депутатка також не була ідеальна, допустивши помилки, не виділивши комами вставне слово “вот”.

Відзначимо, що Володимир Зеленський, звичайно, не ідеальний. До нього є маса питань, однак навряд чи варто додовбуватися до нього за надуманими приводами. Куди краще приберегти отруту на випадок, якщо шостий президент дійсно зробить щось, що йде в розріз з його словам або законам України.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.