Частину Україну в травні засипало снігом: неймовірні фото

Поки всю територію України поливали потужні дощі, Карпати з 1 по 4 травня засипало снігом, а температура повітря у високогір’ї опустилася до мінуса.

Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост на офіційній сторінці в Facebook ділився в ці дні фотографіями та даними щодо погоди, пише Обозреватель.

Так, 1 травня із самого ранку на горі Піп Іван Чорногірський було хмарно і туманно. При температурі в -1 градус спостерігалися опади у вигляді мокрого снігу. У той же день умови різко погіршилися: були пориви вітру до 20 м/с, а також почався снігопад. Вже до обіду стежки не проглядалися через налипання.

Наступного дня туман і сніг були настільки щільними, що видимість була до 20 метрів, а температура опустилася до -2. А 3 травня потеплішало до +1. При цьому сніг вщух, зате туман і вітер в 10 м/с не давали можливості щось вдалину побачити.

2 травня
3 травня

Негода в цьому районі Карпат закріпилася і 4 травня. У відомстві повідомили, що вранці була нульова температура, висока хмарність та туман, також йшов дрібний сніг, а видимість була обмеженою. У зв’язку з поганими погодними умовами в горах збереглася загроза сходження лавин.

4 травня

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.