Бурштинова мафія: Зеленський під час наради в Житомирі влаштував рознос чиновникам

У понеділок, 12 серпня, президент Володимир Зеленський прибув до Олевська, Житомирської області з робочою поїздкою з приводу незаконного видобутку бурштину.

Як повідомила пресслужба глави держави, президент бере участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину в регіоні передає Обозреватель.

Зокрема Зеленський заявив, що проблема незаконного видобутку бурштину в Житомирській, Волинській, Рівненській областях України отримала масштаб екологічного лиха.

“Нарада присвячена незаконному видобутку бурштину на території Житомирської області, але ця проблема загальна для України. Будемо говорити про Житомирську, Волинську, Рівненську область. Вважаю, що ця проблема реально отримала масштаб України, масштаб екологічного лиха”, – заявив президент.

За його словами, в результаті цієї діяльності тисячі гектарів лісових земель були перетворені на пустир.

“Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин. Розуміємо, вся ця війна з державою кримінальних авторитетів, які прикривалися і поліцією, і СБУ, і прокуратурою… вона почалася, загалом, у великих масштабах, наскільки я знаю, у 2014 році”, – додав він.

Також Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації. Ним став Віталій Бунечко.

“Дозвольте мені представити нового голову Житомирської обласної державної адміністрації – Бунечка Віталія Івановича”, – сказав Зеленський під час зустрічі з місцевою владою і активом Житомирської області. Після цього президент вручив Бунечку посвідчення глави ОДА.

Пізніше Президент України Володимир Зеленський зажадав звільнення всіх начальників поліції Житомирської області передає InfoResist.

“Ми почнемо працювати по всіх прізвищах у цих трьох областях, щоб вони збирали свої речі і змінили адресу свого існування, змінили країну свого життя. Це буде найм’якший варіант. У цій схемі і Нацполіція, і Служба безпеки, і таке інше. У Житомирській області, я так розумію Олевський і Овруцький райони. Керівників райвідділів поліції я дуже прошу звільнити”, – заявив Зеленський.

Князєв підтримав його прохання і пообіцяв звільнити начальників поліції. Також Зеленський заслухав начальника поліції Житомирської області і закликав його звільнитися.

“Я вам не вірю, я буду говорити з керівником. Я вам рекомендую теж покинути свій пост. Буду говорити з паном Аваковим, зараз з паном Князєвим. Я не вірю вам, бо за чотири роки ви говорите, що припинили, а у нас є економічні висновки, що ви тут припинили, хто припинив. Знаєте, що ми прилітаємо, припинили (видобуток, – ред.)”, – додав він.

Голова СБУ області також буде звільнений. Прокурор області не з’явився на зустріч з президентом – він знаходиться за кордоном. Прокуратуру представив його заступник.

Також у відставку, після прохання президента, подасть Андрій Куринський, голова обласного ДП “Житомирський лісгосп”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.