Будемо звертатися до президента: Кошовий розповів про подальшу долю “Квартал 95” (відео)

В інтерв’ю для видання “Новини України” комедійний актор “Квартал 95” Євген Кошовий розповів, як далі складеться доля “Кварталу” без Володимира Зеленського, передає replyua.net.

Крім цього, знаменитість повідомив, що тепер буде він стояти біля керма їхнього проекту. При цьому, Кошовий зазначив, що управляти імперією буде нелегко, проте вся їх команда впорається з будь-якими труднощами.

“Керувати “Кварталом” буде тепер складно, а як ви думали? Управляти імперією, яку побудувала людина, яка стояла біля витоків і потім передав її в мої руки. Я, звичайно, не думаю, що я буду керувати “Кварталом” один, особисто”, – розповів Кошовий.

Читайте також: Зеленський з’явиться в новому шоу “Вечірнього кварталу”: президент приготував дивовижний “номер”

Євгеній також зазначив, що якщо справи в “Кварталі” вже зовсім йтимуть погано, то тоді вони будуть звертатися до Володимира Зеленського.

“У нас є творчий колектив. Всі разом я думаю, ми не впадемо в бруд обличчям перед паном президентом і, скажу так, що не зіпсуємо обличчя “Квартал 95” за ці п’ять років. У нас в колективі досить людей, які розуміють, як йдуть і повинні йти справи “Кварталу”. Але якщо прямо зовсім буде зле, то звичайно, доведеться звернутися за порадою до президента. Ми будемо записуватися до нього на прийом, за протоколом, як має бути”, – підсумував Кошовий.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.