Будемо змушені: в Україні введуть обмеження для невакцинованих. Які будуть правила

В Україні найближчим часом доведеться ввести обмеження для невакцинованих від COVID-19 громадян. Це може стосуватися працівників шкіл, підприємств громадського харчування і водіїв громадського транспорту.

Про це в понеділок, 2 серпня, заявив голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації Михайла Радуцький у фейсбуці, передає Новинарня.

“Україна згодом також буде вимушена запроваджувати обмеження для невакцинованих громадян. МОЗ вже анонсував, що у випадку погіршення епідеміологічної ситуації працювати будуть школи, де вакциновано не менше 80% вчителів”, – написав він.

“Слуга народу” припустив, що такі обмеження логічно запровадити для водіїв громадського транспорту, підприємств громадського харчування та комерційних або комунальних структур, співробітники яких безпосередньо контактують з населенням.

“Ми в Україні не говоримо про обов’язкову вакцинацію… Але цілком справедливо вимагати, щоби роботу, яка передбачає контакт з великою кількістю людей, виконували вакциновані співробітники”, – зазначив народний депутат.

Він додав, що кожен має обирати “дозвілля і повноцінна робота або вимушені обмеження на час чергової хвилі коронавірусу”.