“Буде швидким і агресивним”: Зеленського попередили про третій Майдан

Якщо системні помилки з боку президента Володимира Зеленського та його команди будуть накопичуватися, в Україні може відбутися “новий вибух революції”.

Таке застереження в ефірі ObozTV зробив ветеран АТО і волонтер Мирослав Гай. На його думку, якщо “третій Майдан” відбудеться, то він буде “швидким і агресивним”.

Читайте також: Зустріч Зеленського і Путіна: президент України розповів, якими будуть його перші слова

Гай зазначив, що зараз спостерігається певний “реванш” після Революції Гідності.

“Повертаються” регіонали “, люди, які брали участь в ганебних домовленостях Януковича з Кремлем, які виступали проти європейської інтеграції України”, – пояснив він.

“І я бачу, що накопичуються системні помилки з боку вищого політичного керівництва країни. Ми бачили виступ в Конституційному суді. Заяви, які однозначно сприймаються суспільством як негативні. Я думаю, якщо такі системні помилки будуть накопичуватися, ми можемо отримати новий вибух революції”, – не виключив ветеран АТО.

За його словами, виникнення протесту можливо в разі здачі національних інтересів України та ведення проросійської політики.

Гай звернув увагу, що тільки в Києві проживає близько 22 тисяч учасників бойових дій. Тому протест, вважає він, може бути “дуже швидкий і дуже агресивний”.

“Але я б не хотів, щоб це відбулося. Я б хотів, щоб Україна, як європейська країна, наближалася до миру і злагоди. Але на умовах України, а не на умовах капітуляції”, – підкреслив волонтер.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.