Блогер: “У Зеленського серйозні проблеми, адже вже майже половина українців вимагають його дострокової відставки”

У Зеленського серйозні проблеми, адже вже майже половина українців вимагають його дострокової відставки. Про це свідчать свіжі результати опитування групи “Рейтинг”.

За півтора роки президентства, пустих обіцянок, популізму, замилювання очей та обману українців, нарешті поступово приходить прозріння. “Кінець епохи бідності” не відбувся. Що ми маємо в результаті?

65% українців незадоволені діями Зеленського. 71% українців вважають, що Україна рухається у неправильному русі. 74% українців вважають, що їхнє економічне становище погіршилось.

Вирок один – Зеленському та його “команді” не довіряють і більше ніколи не повірять. Як альтернативу українці бачать лише дві політичні сили – “Європейську Солідарність” та ОПЗЖ.

Як не крути, але коли приходиться обирати між проукраїнською, патріотичною партією та партією кума Путіна Медведчука, то вибір очевидний. Чомусь, лише за півтора роки після того, як “нарід” почав радіти з того, що вони шляхом виборів замінили Порошенка, більшість з них вже зараз починають усвідомлювати свою помилку.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.