“Бери пий, це не хабар”: Дубинський насміхався над журналістом “Радіо Свобода”, якого штовхала Мендель

Народний депутат від президентської фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський посміявся над журналістами під Офісом Президента.

Депутат від партії “Слуга народу” зняв відео про те, як журналіст відмовляється від кави та чекає на коментар на холоді передає 24канал.

Посміятися нардеп вирішив над Сергієм Андрушком з “Радіо Свобода”, у якого перед цим був конфлікт з прессекретаркою президента Зеленського Юлією Мендель. Тоді вона відштовхнула його від глави держави.

За кадром Дубінський сміється та припускає, що журналіст боїться, що його отруять. Водночас, радниця глави Офісу президента Вікторія Страхова заявляє на камеру, що Сергій Андрушко та його оператор перебувають на вулиці вже довгий час, при тому, що там досить холодно.

Андрушку дають каву, а він боїться, що його отруять. Бери пий, це не хабар, не соромся, – посміявся Дубінський.

Нагадаємо, 5 вересня журналіст “Схем” Сергій Андрушко намагався напряму поставити запитання Президенту Володимиру Зеленському та голові ОПУ Андрію Богдану. Речниця Юлія Мендель та охорона глави держави притримували журналіста, аби він не міг поспілкуватися з гарантом.

Після того як Мендель буквально розштовхала журналістів, охорона президента провела його у будівлю Вищого антикорупційного суду, під яким і трапився інцидент.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.