Багато килимів і радянські меблі: з’явилися фото квартири батьків Зеленського

Казахські журналісти відвідали квартиру в Кривому Розі Дніпропетровської області, в якій живуть батьки шостого президента України Володимира Зеленського і в якій він сам виріс. Про це повідомляє InfoResist з посиланням на Tengrinews.kz.

«Це Риммочка любить», – сказав Олександр Зеленський, проводячи екскурсію по квартирі, де у меблів і килимів переважає червоне забарвлення.

За словами журналістів, чотирикімнатна квартира в старому радянському будинку виявилася скромною, але затишною. Батько нинішнього президента разом із дружиною показав інтер’єр, що складається з радянських меблів і нечисленної техніки.

Зокрема, в квартирі є звичайний диван і старі шафи. Із техніки у батьків Зеленського є кондиціонер, обігрівач, електроплита, витяжка.

За словами батька глави держави, ніхто їх з дружиною не охороняє. Незважаючи на те, що така пропозиція надходила від їх сина, подружжя Зеленських від цього відмовилося. На питання, чи буде проводиться в будинку і в місті ремонт, Олександр Зеленський відповів, що оновлення потрібні всій Україні, а тільки для них старання не потрібні.

“Тато – професор, Вова зростав на наших очах, хороший, ініціативний. А коли людина стає політиком, вона може змінитися. Зараз і миром потрібно зайнятися, і корупцію перемогти. Я в нашого вірю, дуже хочеться, щоб він щось добре зробив, характер у нього є, він хороший менеджер” – поділилася своєю думкою про президента жінка, яка живе з його батьками по сусідству.

Батьки українського президента – люди пенсійного віку, але його батько продовжує працювати професором інформатики в Криворізькому економічному інституті.

За словами матері Володимира Зеленського, він не радився з нею, коли вирішив балотуватися на пост президента, а поставив перед фактом. Римма Володимирівна додала, що це не означає, що син не ділиться з ними нічим, однак згадала, що спілкуватися вони стали рідше через об’єм роботи, який Зеленський-молодший повинен виконувати на своїй новій посаді.

“А навіщо досвід, він чесна людина. Досвід, як красти? Не потрібен такий досвід. Мають бути порядні і нормальні помічники” – переконаний отець Зеленського.

За його словами, президент кілька разів кликав батьків переїхати до Києва, однак вони відмовилися, як зазвичай відмовляються від дорогих подарунків.

“Воюють наші діти. Не хочеться, розумієте? Мир потрібен. Ну, коли він говорить “агресор” про Росію, мені не подобається таке слово. Але я тонкощів не знаю, може, це так треба… Але він дуже спрямований на мир був, мирне розв’язання. Це я знаю чітко”, – підкреслив Олександр Зеленський.

Батько шостого глави держави розповів, що вони з дружиною в шлюбі вже 42 роки і Володимира виховували в любові. Також він згадав, як одного разу покарав сина за невирішену задачу з математики і потім дуже шкодував про це, більше не застосовуючи жодних покарань.

“Мрію і хочу побачити, як в Україні буде мир і об’єднання. Якщо я його зараз би зустрів, я скажу би йому: давай швидше домовляйся про мир із Росією”, – додав Олександр Зеленський.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.