“Армія України в небезпеці”: попередження відомого блогера про рішення Зеленського вразило мережу

Український лідер Володимир Зеленський за час свого президентства зробив ряд дій, які можуть становити небезпеку для проведення українізації і навіть для ЗСУ.

Блогер Карл Волох опублікував на своїй сторінці в Facebook пост про помилки Володимира Зеленського на посаді президента України, пише “Діалог.UA“.

“Психологічний портрет Зеленського, який зроблений до виборів і на який сьогодні багато хто посилається, показує його особистий спонукальний мотив походу в політику – помста Порошенко за заборону трансляцій, які належать “Кварталу” серіалу “Свати” і обмеження заробітків в Росії”, – пише він.

На його думку, дуже мало надії на продовження реформ в питаннях українізації, декомунізації та деколонізації. “Нас чекає послідовна і цілеспрямована здача позицій. Думаю, в небезпеці і армія”, – додає Волох.

Свою позицію автор поста аргументує тим, що поки всі тодішні висновки психоаналітиків підтверджуються діями шостого президента після вступу на посаду. “Ну а масштаб цієї історичної особистості найкраще проявився у факті, що повернення на екрани” Сватів “було одним з перших дій нової влади”, – резюмував він.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.