Аркадій Бабченко: “Вчора Україна запустила в свій простір наймогутнішу зброю Росії”

Найбільша загроза для України – не російські танки, а пропаганда. І вчора вона зміцнила позиції в Україні.

З гучним застереженням до українців виступив в Facebook відомий журналіст і блогер Аркадій Бабченко, передає “Діалог.UA“.

Читайте також: “Я хочу сказати офіційно”: Гордон заявив, що більше не з’явиться на відомому українському каналі

Вчора, 14 червня, стало відомо, що кум Путіна Віктор Медведчук придбав собі вже третій за рахунком новинний телеканал – ZIK. Він навіть не спробував це приховати – угода була оформлена на ім’я його найближчого соратника Тараса Козака. Агент Кремля фактично створив в Україні свій медіахолдинг. Це дуже небезпечно, попереджає Бабченко .

“Наймогутніша зброя Росії – це не підводні човни, які не ядерні боєголовки і не танкові дивізії. Наймогутніша зброя Росії – це” зомбоящик”. І свої гроші він відпрацьовує сповна”, – констатував блогер.

Однією з нечисленних його претензій до колишнього президента України Петра Порошенка є те, що свого часу він не знищив російський “зомбоящик” в Україні.

“Насамперед треба було зносити проросійський зомбоящик. Як завгодно, з якими завгодно порушеннями, але щоб духу його тут не було під три чорти. Цього не сталося. А вчора Україна остаточно запустила в свій простір наймогутнішу зброю Росії”, – зазначив журналіст.

Варто зазначити, що депутат Ради Найєм і журналіст Бутусов вже закликали Зеленського перешкодити медіаоккупаціі Медведчуком України.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.