“А тепер дій, Верховний!”: батько загиблого морпіха звернувся до Зеленського

У мережі з’явився лист батька одного із загиблих 6 серпня морпіхів ЗСУ, адресований президенту України Володимиру Зеленському. У ньому чоловік жорстко вимагає від глави держави понести відповідальність за трагедію і подивитися в очі батькам загиблих воїнів.

Текст сильного звернення опублікував на своїй сторінці в Facebook Едуард Литвиненко і підписався під ним позивним Don передає Діалог.ua. Нижче наводимо повний текст.

А тепер, дій, верховний! Четверо загиблих! В раз! Загиблих на тлі ваших слів про “припинити стріляти”, “поговоримо про російську мову Донбасу”, “знімемо блокаду”, ” Путін – ох*рєнний мужик” (слова твого дружбана Шефіра). Ти дійшов до краю, верховний! Вставай, піднімай ж*пу своїх помічників. Чотири помічника – Богдан, Шефір, Кошовий, Разумков, Жидков – тамбовський-вовк – кого хочеш вибирай.

Нехай перед цим на холодних столах маріупольського моргу твої помічники одягнуть чотири зшитих тіла в їх останній камуфляж. Відвертаючись від їх закритих очей, одягнуть на тіла заборонені очкастими виродками, але такі улюблені бійцями морпіховскі тільники. І нехай ці помічники, в підтяжках фірми “POHUI” – кожен з них супроводжує тіло загиблого. Чотири загиблих – чотири помічника в різні міста України .

На фото батько загиблого морпіха.

І нехай мами загиблих видряпують тобі волосся і очі, нехай їх виття над страшною могильною ямою стоїть в душах твоїх шісток, поки вони живі. І нехай вони дадуть відповідь матерям загиблих – за що і чому загинули їхні хлопчики.

Ти прокинувся, засунув ноги в теплі капці і спросоння черканув свій підпис під закликом до Меркель, Макрона і Путіна зібратися і обговорити ай-яй-яй, який трапився! Обговорити??????? Хлопці цього першого Феодосійського батальйону морської піхоти – крайні серед українських військових частин Криму, що не здалися російським окупантам. Вони вийшли в Україну помститися і перемогти! Повернути Луганськ, Донецьк, Крим, Севастополь, рідну Феодосію! Ти, верховний, кличеш їх просто не стріляти ???

Їдь, поховай цих хлопців, і скажи про це їх мамам … Скажи, що ти не забудеш, що зробиш все можливе, що винні понесуть … І обов’язково підстав плече під труну, коли хлопчика будуть нести на цвинтар. І помічникам своїм скажи ….

І тоді, може бути, в ваших боягузливих шлунках, проїдених спиртним, випитим під час розваги місцевих і російських політиків-олігархів, колихнется нудота від власного паскудного життя. Станьте на коліна, любителі не стріляти. Смертний гріх на вас – співучасть в убивсті. До помсти! “Don”, батько морпіха.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.